Zajmuję się opiniowaniem z zakresu informatyki. Jestem wpisany na listę biegłych Prezesa Sądu Okręgowego w Łodzi (od 2006) roku i tamże jestem członkiem Rady Biegłych. Jestem Certyfikowanym Audytrem Systemów Informatycznych (CISA). W latach 2007-2015 byłem rzeczoznawcą Polskiego Towarzystwa Informatycznego, jestem Sekretarzem Rady Naukowej Europejskiego Stowarzyszenia Nauk o Bezpieczeństwie, członkiem Polskiego Towarzysta Kryminalistycznego oraz Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej. Zawodowo pracuję w Katedrze Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego.


Zachęcam do zapoznania się z moimi publikacjami i wystąpieniami i przejrzenia listy często zadawanych pytań i odpowiedzi.


 

Niniejsze strony internetowe służą wyłącznie celom informacyjnym i nie są związane z jakąkolwiek organizacją ani instytucją, w szczególności z organami wymiaru sprawiedliwości ani instytucjami i organizacjami, z którymi ich twórcy i osoby wymienione na tych stronach są związane zawodowo. Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań przy ich formułowaniu, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wobec żadnej osoby bądź organizacji, w żadnym miejscu, w związku z informacjami zawartymi lub udzielonymi za pośrednictwem tych stron. Nic co zawierają niniejsze strony nie powinno być interpretowane jako porada, rekomendacja ani jako oficjalne stanowisko jakiejkolwiek organizacji bądź instytucji.

Niektóre z elementów narzędzi wykorzystywanych na tej i dalszych stronach mogą wykorzystywać techniki takie jak pliki cookie i local storage. Korzystając z tych stron zgadzasz się na użycie plików cookie i local storage.

Opinie i ekspertyzy informatyczne